“Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення змін клімату” (“RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation”

Leduino web

Проект розроблений для розвитку та підтримки інноваційної співпраці щодо пом’якшення наслідків зміни клімату в межах транскордонного регіону RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом’якшення змін клімату до 2021 року.

Головний бенефіціар – ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій»

Партнери: 

– Місто Ботошані

– Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків,  туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради

– Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Загальна мета: Розвивати та підтримувати інноваційну співпрацю щодо пом’якшення змін клімату в транскордонному регіоні RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом’якшення змін клімату до 2021 року.

У результаті співпраці буде реалізовано ряд цілей, всі з яких направлені на привернення уваги до питань зміни клімату та мають конкретне практичне значення. Основні з них:

1) створення агенства з енергетичного менеджменту (ЕМА) для розробки та впровадження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP);

2) встановлення зарядних станцій для електрокарів на сонячних батареях у містах Ботошані та Івано-Франківськ;

3) заснування наукового містечка “Нова Енергія” у місті Ботошані для промоції інноваційної науки серед молоді та навчання людей енергоощадному мисленню.

Реалізація проєкту розпочалась 1 листопада 2020 року.

Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату» фінансується Європейським Союзом. Тривалість – 1,5 роки (01.11.2020 – 30.04.2022).

Shopping Basket